تداوم عملیات ایذایی در عمق جبهه انقلاب

نام نویسنده: سعید انصاری

کاندیداتوری برخی چهره های سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری 1396 به عملیات ایذایی تعبیر شد.

کاندیداتوری برخی چهره های سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ به عملیات ایذایی تعبیر شد. این تعبیر به دلیل؛ اطمینان این افراد از احراز صلاحیت نشدن شان، مشغول سازی جبهه انقلاب و فعال سازی بدنه اجتماعی جبهه غربگرا در انتخابات، شکل گرفت.

با اعلام نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، حامیان یکی از این کاندیداها با شیفت حمایتی به سمت آقای رئیسی، عملیات ایذایی آغاز شده از اسفندماه ۹۵ را وارد مرحله جدیدی نمودند. در این مرحله جدید؛ مشغول سازی جبهه انقلاب با ادعای دروغین حمایت از آقای رئیسی و هجمه به آقای قالیباف، فعال سازی و آوانگارد کردن بدنه اجتماعی جبهه غربگرا با برجسته سازی خود به عنوان جریان اصلی حامی آقای رئیسی، حمله به ساختارهای نظام با تکرار ادعاهای باطل شان درباره احراز صلاحیت ها با کلید واژه الیگارشی و … و طرح توهمات عجیب و غریب از جنس بشارت های جهانی مطرح شده طی ۱۲ سال اخیر، صورت می گیرد.

به نظر می رسد عملیات ایذایی این جریان خاص که به لطف رسانه های غربگرا و بیگانه بیش از حد فربه شده است، علیه جبهه انقلاب و به نفع جبهه غربگرا، ادامه خواهد داشت و با نزدیک شدن به روز ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶، پاس گل های بیشتری به غربگرایان ارسال خواهد شد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *