ایران بدون روحانی امن تر خواهد بود!

نام نویسنده: حمیدرضا شاه نظری

هنر آقای روحانی طی 4 سال دولت داری از بین بردن قدرت هسته ای بود که به همت فرزندان پاک این کشور تولید شده بود.

هنر آقای روحانی طی ۴ سال دولت داری از بین بردن قدرت هسته ای بود که به همت فرزندان پاک این کشور تولید شده بود. آقای روحانی به این هم اکتفا نکرده و در آرزوی از بین بردن قدرت موشکی و عمق راهبردی ایران در منطقه است. موضوعات مهمی که در مناظره ها هم به آن ها اشاراتی داشت. از طرفی آقای روحانی با تعطیلی تولید ملی، عملا اقتصاد کشور را به فروپاشی نزدیک کرده است و از رفع تحریم های وعده داده شده هم خبری نیست. سیاست های ضد مردمی دولت محدود به این موارد نیست و آقای روحانی با مسلط کردن اشراف کاسب در مدیریت های کلان، عملاً دولت را به محلی برای رانت سیستماتیک و بهره برداری حداکثری آنان تبدیل کرده است. این موضوع در کنار بی توجهی به مشکلات و مصائب مردم، به خصوص اقشار مستضعف و محروم جامعه، آثار بسیار خطرناکی دارد و واکنش معدن چیان گلستان، تنها یک نمونه از این وضعیت ایجاد شده است!

از سویی آقای روحانی با اتخاذ ژست های اپوزیسیون مآبانه، در حال ایجاد چالش در سطح نخبگان و مردم است و ادامه این روند جامعه را به سوی فروپاشی نظم و انسجام اجتماعی خواهد کشاند. جامعه ای که این روزها بیشتر از همیشه به آرامش و انسجام برای عبور از مشکلات نیاز دارد. تداوم دولت روحانی معنایی جز از بین رفتن مرحله به مرحله ارکان قدرت کشور در حوزه های اقتصادی، نظامی، امنیتی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ندارد و کشور را به سمتی می برد که از درون دچار فروپاشی اقتصادی، اجتماعی شده و از بیرون در برابر دشمنان قسم خورده شدیداً آسیب پذیر گردد.

مردم آگاه ایران، نباید تصور کنند که مصائبی که بر سر کشورهایی مثل سوریه می رود، به هیج وجه امکان رخ دادن در ایران ندارد. الان این موضوع دور از ذهن است چون ایران قدرتمند است ولی با تداوم دولت فعلی و روندهایی که با تداوم آن در جریان است، قدرت ایران به تدریج افول خواهد کرد و کشور در مسیری قرار خواهد گرفت که دیگر معیشت و اقتصاد مسأله فرعی آن خواهد شد. کسانی که گرای تحریم ایران را به آمریکایی ها دادند، می توانند هموار کننده مسیر امنیت زدایی از ایران نیز باشند. نه به روحانی، در واقع جلوگیری از وضعیت خطیر آینده است. خطر بزرگی که ایران را تهدید می کند تداوم حضور غرب گرایان و کارپردازان غربی ها در ایران است. امنیت آینده ایران و فرزندان ایران در گرو هوشیاری تک تک ایرانی ها و انتخاب آگاهانه امروز است. برای نجات ایران باید به پا خواست. ایران بدون ریاست جمهوری روحانی، امن تر خواهد بود!

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *