آیا حزب اللهی ها، غرب گرایان را نجات خواهند داد؟!

نام نویسنده: حمیدرضا شاه نظری

وضعیت اقبال به آقای روحانی در نظرسنجی های معتبر روز به روز وخیم تر می شود. به قدری که آرای منفی وی به مرز 40 درصد رسیده است

وضعیت اقبال به آقای روحانی در نظرسنجی های معتبر روز به روز وخیم تر می شود. به قدری که آرای منفی وی به مرز ۴۰ درصد رسیده است و تداوم این روند اگر منجر به شکست در مرحله اول نشود، در بهترین حالت وی را به همراه یکی از رقبا به دور دوم خواهد برد. از طرفی اقدامات وحدت آفرین انجام شده توسط برخی کاندیداهای انقلابی، نمایش خوبی از اتفاق نظر و همدلی در جبهه انقلاب را نشان داده و نگرانی ها را در اردوگاه غرب باوران، تشدید کرده است.

با این حال نباید از طراحی های غرب گرایان و متحدین آنها غافل بود. قطعاً آنها بیکار ننشسته اند و مشغول طراحی و اجرای عملیات بر روی انقلابی ها هستند. وحدت و همدلی یکپارچه جبهه انقلاب برای کنار زدن غرب گرایان مستقر در دولت، شرط لازم و اساسی موفقیت است. از این رو با فهم این شرط مهم، تلاش ها برای برهم زدن این وحدت و مشغول سازی مجدد جبهه انقلاب به خود آغاز شده است.

یادداشت های جهت دار برخی به ظاهر حزب اللهی ها و نیز خط و نشان کشیدن برخی هواداران کاندیداهای جبهه انقلاب علیه دیگر کاندیداهای این جبهه که توسط برخی دیگر از حزب اللهی ها هم ضریب پیدا می کند، قطعاً نتیجه ای جز کمک به غرب گرایان برای پیروزی مجدد در بر ندارد. عجیب نیست که نوعاً این گونه نوشته ها و مطالب در کانال های غرب گرایان و فتنه گران بازنشر می شود! آیا برخی حزب اللهی ها اشتباهات سال ۹۲ را تکرار خواهند کرد و غرب گرایان را نجات خواهند داد؟!!

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *